Niezastąpiony Lifting Twarzy i Ciała V-med FRAX

Opublikowano: Am Medical W: Pod kategoria 1 Data: komentarz: 0 Polubienia: 132

Zapraszamy do współpracy ;-)

Zespół Am medical professional Group

Tel.534000333

Niezastąpiony Lifting Twarzy i Ciała V-med FRAX został zaprojektowany specjalnie do dostarczania energii RF bezpośrednio do warstwy naskórkowej lub warstwy skóry właściwej w celu stymulowania i ponownego modelowania kolagenu RF (inwazyjnym) lub w trybie matrycowym RF (nieinwazyjnym).

Wykorzystuje minimalnie inwazyjne pozłacane mikro-igły do dostarczania precyzyjnie kontrolowanej energii RF bezpośrednio do głębszych warstw skóry właściwej, unikając uszkodzenia powierzchni skóry.

Powoduje to frakcjonowane denaturowanie tkanki skórnej (podobnie jak frakcjonowany laser), indukując produkcję nowego kolagenu, zaciśnięcie włókien elastyny i zwiększenie przepływu limfatycznego. Jednak w przeciwieństwie do lasera frakcjonowanego uszkodzenie powierzchni skóry jest minimalne, co zapewnia bezpieczniejsze leczenie przy minimalnej rekonwalescencji.

Operator ma pełną kontrolę nad głębokością penetracji igieł (od 0,5 mm do 3,0 mm) oraz nad siłą energii o częstotliwości radiowej, co pozwala na nieograniczone dopasowanie zabiegów do wszystkich obszarów twarzy i ciała. ✔Napina skórę, ✔minimalizuje pory, ✔zmniejsza blizny i rozjaśnia przebarwienia.

✔Idealny do leczenia luźnej skóry i zmarszczek na twarzy, wokół oczu, policzków, szczęki, szyi, dekoltu, rąk i dłoni. ✔Jest również stosowany w lokalnych obszarach blizn i jest doskonały w przypadku blizn potrądzikowych.

✔Bezpieczny dla wszystkich rodzajów skóry (w przeciwieństwie do wielu laserów, których nie można stosować na niektórych rodzajach skóry).

✔Bardzo niskie ryzyko skutków ubocznych i przebarwień pozapalnych stanowi kluczową różnicę w porównaniu do IPL i lasera.

✔Dobrze tolerowany i wymaga tylko miejscowego kremu znieczulającego.

✔Krótki czas rekonwalescencji po zabiegu.

Specyfkacja techniczna ◾Rodzaj systemu:Mono & Bipolar RF, Bipolar RF

◾Częstotliwość:2MHz

◾Całkowity poziom leczenia RF:Do poziomu 10

◾Tryb pracy Dual:Micro igła RF system, frakcyjny RF system

◾Moc:50W

◾Głębokość igły:0.5-3mm(nastawny)

◾Ekran:10.4 cali LCD

◾Przełącznik:Przełącznik nożny

◾Wymiary:280mm*505mm*1100mm

◾Waga:60kg

◾Wymagania elektryczne:AC/100-240V, 50-60Hz 

Komentarze

No comment at this time!

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Reset hasła